Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia szak mellett...

Pszichológia szak mellett lehet, érdemes dolgozni?

Figyelt kérdés
Igazából muszáj lesz, külön fogok élni, de nem tudom, mennyire lesz megterhelő. Tisztában vagyok vele, hogy nehéz, de mennyire lehet bírni? Heti 5 nap munka.
2018. dec. 13. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Levelezőn is végezheted (én is azt csinálom), mellette 2 gyerek, háztartás, munka és 4-5s tanuló vagyok (bár éjfél előtt sosem fekszem, nem hazudom, hogy könnyű).
2018. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy lehet, de főállást nem fogsz tudni bevállalni nappali szak mellett. Éjszakai műszak meg kimerítő. Inkább vegyél fel diákhitelt, spórolj és tanulj amilyen jól csak tudsz.
2018. dec. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Én pszichológián vagyok elsőéves és simán tudtam dolgozni heti kb 25 órát szorgalmi időszakban :)
2018. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!