Corvinus vagy BGE?

Figyelt kérdés

Gazdmenre vagy Hr-re szeretnék járni. Ti a corvinust vagy a bge-t ajánlanátok és miért?

(Légyszi leszóló, negatív kommentek ne legyenek)



2018. dec. 14. 05:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%
Ne szívd mellre 66%, van ez így. Természetesen valódi vagyok, és akkor használok xD-t amikor akarok, mint ahogyan igen, 5 diplomával meg egy doktorival is itt lógok. Ez van. Na de szép álmokat, késő van. :)
2018. dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, de nem az ‘’elitsége’’ meg az odajáró emberek érdekelnek az egyetemek kapcsán, hanem inkabb az oktatás és a tananyag😂
2018. dec. 17. 00:43
 13/34 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező szerintem képet alkothattál arról, amiről beszéltem, hogy akkora arcuk van, hogy drónról tudnak csak szelfit készíteni. :)) Méghogy "elit". XD


Na de komolyra fordítva a szót, jó a Corvinus, nem egy elit iskola és messze nem olyan nehéz, mint egy BME vagy egy SOTE, de el lehet vele helyezkedni, és ha jól helyezkedsz, akkor érdekes lesz a munkád is.


Én a BGE-n szereztem az alapdiplomámat, akkoriban még Külkereskedelmi Főiskola volt. Nem volt igazi egyetem, inkább gyakorlatotientált szakmai képzés (vékonyabb könyvek, egyszerűbb jegyzetek, de szivatós vizsgák, keménykedés); utólag is elégedett vagyok a képzéssel, a marketinget jól megtanították. Nem tudom, ma milyen a képzés, de presztízs szempontjából jobb a BCE. Gyerekem ez utóbbira jár, szereti. Nappali pszichológia mellett tolja lazán.

2018. dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
48%

Rég rossz irányba ment el egy vita, ha hazugságokkal kell alátámasztani az embernek az igazát, úgyhogy erre többet nem óhajtok reagálni.


Kérdező: Az elején leírtam a véleményem a 2 egyetemről, mindkettőnek vannak hibái és előnyei is, el kell dönteni neked mire van inkább szükséged. Az biztos, hogy Corvinus jóval elitebb, a legelitebb Magyarországon, megválogatott diákokkal. Ezzel igazából tisztában van mindenki, aki mostanában belecsöppent a felsőoktatás világába.


"Na de komolyra fordítva a szót, jó a Corvinus, nem egy elit iskola és messze nem olyan nehéz, mint egy BME vagy egy SOTE"


Erre szeretnék még reagálni. Egyrészt nem értem a relevanciáját, mert semmi köze a köze a kérdéshez és én sem írtam ilyet. De ha már szóba került azért tegyük hozzá, hogy ez csak általánosságban igaz, akad 1-2 olyan szak, amin vért pisil az ember, mire elvégzi.

2018. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
49%

Én semmiféle hazugságot nem mondtam, te igen? Ja, rágalmaztál! :)


Nem én kezdtem el elitezni. Csak ezen akadtam fenn.

2018. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
(Egyébként nem értem, hogy jössz ahhoz, hogy hazugsággal vádolj, egyáltalán eszedbe jusson ilyesmi. Ennyire frusztrált vagy, ha találkozol valakivel, aki nem semmittevéssel töltött el 40 évet?)
2018. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz érdemben reagálni, csak személyeskedni akkor már nem sok értelme van a vitának.


Engem egyáltalán nem zavar egyébként, hogy lódítasz. Inkább viccesnek találom, hogy komolyan vannak olyan emberek, akik itt javítanak a kisebbségi érzésükön azzal, hogy lehazudják a csillagokat az égről.

2018. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem lódítok, és nem hazudtam semmit. Te személyeskedsz/vádaskodsz és nem tudod abbahagyni. :)
2018. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy mit hazudsz magadról, csak a kérdező figyelmét szerettem volna felhívni rá, hogy óvatosan a fals infókkal, mert veszélyes így manipulálni az embereket. Nem ellened irányult, csak nem akarom, hogy emiatt bárki félretájékozódjon.
2018. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Kettőnk közül egyelőre én vagyok az egyetlen hiteles ember, te csak rágalmazni tudsz meg személyeskedni.


Kérdező ha netalán érdekelne, ki vagyok, írj rám, elküldöm a linkedin profilomat.

2018. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!