Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE IK záróvizsga? Mennyire...

ELTE IK záróvizsga? Mennyire kell félni?

Figyelt kérdés
Programtervező informatikus BSc. Mennyire mélyen kell tudni egy-egy tételt? Olyan szinten, mint amikor abból a tárgyból vizsgára készültem? Illetve mennyire szivatnak zv-n? Valaki tapasztalat?

2018. dec. 14. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy teljesen fogalmatlan, nem fogsz megbukni zv-n. (Igen, ez sajnos azt is jelenti, hogy aki megbukik, az viszont az.)


Én egy olyan esetről tudok, hogy megvágtak valakit, miután fogalma sem volt, mi a különbség a tömb és a láncolt lista között. Mi bizottságunknál amúgy nem bukott senki.

2018. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez egy kicsit megnyugtatott. Ettül függetlenül komolyan fogom venni, és próbálok rendesen felkészülni. :)
2018. dec. 15. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Közben eszembe jutott még, hogy még egy esetről hallottam, akit megbuktattak, miután az analízis tételt húzta, és egy szót se tudott. Szóval aki kettesre puskázta ki az összes analízist, az vigyázzon ezzel a kockázattal.
2018. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!