Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államilag támogatottról...

Államilag támogatottról átrakhatnak önköltségesre?

Figyelt kérdés

Olvastam egyszer valahol, hogy ha nem érsz el egy bizonyos átlagot, akkor mész fizetősre.

De az állami képzés feltételeiről szóló tájékoztatóban semmi ilyen nem szerepelt, csak hogy a képzési idő másfélszerese alatt végezzem el, meg hogy le kell dolgozni a képzési időt itthon.

Kérlek nyugtass meg ha egyetemista vagy, mert most tiszta stresszeben vagyok, mert kaptam egy megajánlott kettest :)



2018. dec. 16. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy áttehetnek. Képzési területenként meg van szabva, hogy mennyi minimum átlagot kell elérni.

[link]

2018. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig örülök, hogy költségesen toltam...inkább havi 150 ezer mint ez a stressz....kötelező kredit, átlag, 1,5X idő...dolgozd le....nesze neked ingyen tanulás...

semmi nincs ingyen! Jól kitalálták ezt odafenn hogy nyomorítsák meg a népet!

2018. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nem tehetnek át februártól. Mindig a tanév végén zajlk az ársorolás, az előző őszi és tavaszi félév kreditátlagai alapján, illetve a két félév alatt teljesített kreditek alapján. Szóval ne pánikolj, van időd jövő félévben még javítani, ha ez a félév nem sikerül jól. Ha pedig mégis átsorolnak nyáron, akkor egyrészt felvehetsz diákhitelt a teljes tandíj fedezetére (Diákhitel 2), másrészt van esélyed a visszasoroltatásra is, ha nagyon jól tanulsz költségtérítésesként. Semmiképp nem dől össze a világ.
2018. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!