Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai egyetemen milyen a...

Óbudai egyetemen milyen a mérnökinformatikus szak?

Figyelt kérdés

A matek érdekelne leginkább.Utálom,hármas vagyok belőle.Nagyon nehéz?

Az informatikát viszont szeretem.



2018. dec. 16. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

elegge nehez, a nik abbol probal hirnevet csinalni hogy rostalja a hallgatokat bar most mar enyhult a dolog


hogy neked bejon.e senki nem tudja, probald ki

2018. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ide járok, most hagyom itt szintén a matek miatt. Túl hardcore. Nekem 4-es lett a középszintű matek érettségim, de én is utálom, és sosem volt igazán érzékem hozzá. Ráadásul 3.0-ás átlag kell, hogy ne rakjanak fizetősre, ami 300 000 ft/félév. Szóval szerintem meg se próbáld, mert csak időt és pénzt pazarolsz :/ Itt még a gimis emelt matek érettségizettek meg matek faktosok is örülnek, ha megvan a 2-es. Gondolhatod aki 3-as annak hogy megy...
2018. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oh jaj köszönöm!
2018. dec. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!