Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem ETK egészsé...

Semmelweis Egyetem ETK egészségturizmus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A SOTE ETK-n érdekelne az egészségügyi szervező szak egészségturizmus-szervező szakiránya. Vagyis az érettségi követelménye, mert egyszerűen sehol sem találom:(

A felvi-n nem írja ki, csak a keresztféléves képzéseket, a ponthatárt azt tudom.

Valaki tudna ebben segíteni? Illetve tapasztalok is jöhetnek azoktól, akik ott tanulnak, akár privátban is.

Előre is köszönöm szépen!!!!



2018. dec. 17. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemsokára kifogják rakni a felvin az érettségi követelményeket. A ponthatárokat biztos, hogy nem tudod, mivel az majd csak 2019 júliusában lesz nyilvános :D
2018. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy a tavalyit tudom, azaz hozzávetőlegesen :)
2018. dec. 18. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy hozzávetőlegesen +- kb. annyi lesz a ponthatár idén is, mint tavaly, de lehet, hogy a szakon az utolsó bejutónak a pontja 399 lesz, és akkor az lesz a ponthatár, miközben tavaly 280 volt. Ezt nem lehet tudni előre!
2018. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!