Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mik a legjobb tantárgyak Corvinus Gkaron?

Sziasztok, tudom, hogy sok szak van a G-karon belül, de érdekelne, hogy kinek melyik volt a pár év alatt a kedvenc tárgya és milyen szakon volt? Köszi a válaszokat

Keress kérdéseket hasonló témákban: Corvinus, BCE, Budapesti Corvinus Egyetem, egyetem, tanulás, tantárgy

2018. dec. 18. 07:16  Privát üzenet  

A válasz
Én most vagyok túl lassacskán a gazdinfó első félévén. Egyik tárgyat sem szerettem kifejezetten, ami elment az az infó alapjai volt, mert érdekes és hasznos tárgy, bár elég hülyén van oktatva. Ezen kívül a Vállalatgazdaságtant szerettem még, mert korrekt volt a számonkérés, tanulható volt, ami sajnos igen kevés alapozó tárgyról mondható el.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 19. 14:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BCE /Corvinus egyetem/GTK/ kollégiumai között melyik a legjobb? Ahol legjobb a légkör, több a buli, fiúk lányok stb?
Hol a legerősebb/legjobb szerintetek a szociológia BA képzés?
Szeretném kikérni a véleményeteket! Szerintetek Corvinus vagy Elte?
Szerintetek melyik a legjobb szakkoli (Corvinus)?
Melyik felsőoktatási intézménynek a legjobb a Kereskedelem és Marketing szakja?
A Turizmus vendéglàtàs szak melyik egyetemen a legjobb?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!