Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek változnak a...

Szerintetek változnak a ponthatárok amiatt, hogy a Corvinus fizetős lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy idén még nem, de arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek van-e olyan, aki amiatt, hogy a Corvinus fizetős lesz, inkább már most másik egyetemre jelentkezik? És hogy emiatt fognak-e a vártnál jobban emelkedni a ponthatárok azokon a szakokon, amik a Corvinuson is vannak?

2018. dec. 18. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is változott évről-évre.

Amúgy az alapszakok többsége eddig is többnyire fizetős volt, nagyon kevés volt már az állami ösztöndíjas hely, szóval változni fog, de nem túlságosan. Legalábbis szerintem.

2018. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan fognak az ELTE-re menni inkább, szerintem a Corvinus-ösztöndíjprogram (amit ugye nem is ismerünk) sokakat eltántorít. Én most harmadéves vagyok Corvinuson, de ilyen helyzetben lehet az ELTE-re jelentkeznék inkább, eléggé fejlesztik a gazdaságtudományos képzéseket.
2019. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!