Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem? (Lent)

Melyik egyetem? (Lent)

Figyelt kérdés

Kecskeméti Neumann János Egyetem GAMF - logisztikai mérnök Vagy Győri Széchenyi István egyetem - közlekedésmérnök.


Nem tudom eldönteni melyik sulit jelöljem elsőnek, Kecskemét közelebb van, de az is fontos, hogy könnyebben elvégezhető legyen. Help?



2018. dec. 20. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani,hogy a GAMF-logisztikai mérnök, első évben valami vicc, egyik ismerősöm odajár, 1 vizsgája volt csak, amit kb 1hete letudott, mostmár csak hawaii van neki egészen január vegéig. Szóval nem valami megerőltető szak, más szakhoz képest ,ahol tanulni is kell.
2018. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A GAMF elég könnyű, de csak az első félév ilyen lazább, vizsgák terén. Itt is van, ami szívás, de korrektebb, kevesebb felesleges dolgot tanítanak, mint más egyetemen. Nagyon könnyű elhelyezkedni vele, hiány van a logisztikusokból a multiknál, ami a fizetésen is meglátszik.
2018. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ez mégis miféle kérdés! Ne úgy válassz egyetemet, hogy az is fontos, hogy közel legyen. És könnyebben elvégezhető legyen? Ne már, ha neked az a fontos hogy könnyen elvégezhető diplomád legyen, azt mégis milyen érzés lesz egy olyan diplomával a kezedben amit mindenki amúgy könnyen eltudna végezni (az említettek alapján).? Nem is értem, ilyenek nem valóak a felsőoktatásba, azért felvételizz, és tanulj, mert valamivé válni akarsz, és ne azért mert valami könnyű szakot megcsinálsz XD Ne nevettes! Gondold még át!

2019. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a választ. Az egyetemen tanultak kb. 20%-a használható a munka során, úgyis ott tanul bele az ember igazán. Ez alapján mégis miért jobb, ha végigszívja a sulit?
2019. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nem igaz az, hogy csak a 20%-át használod. A mérnöki gondolkodás kialakítása az, amit csak erős képzésben tudnak kialakítani. Aki erősebb helyről jött gyorsabban megy fel a ranglétrán, és magasabb lesz a fizetése.

Statisztikát nem tudok most hozni, de a BME-n velem együtt végzettek 5-7 év alatt vezetői pozícióba kerültek (raktár vezető, üzemvezető, fejlesztési vezető, ügyvezető..)

2021. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!