Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Melyik egyetem? (Lent)

Kecskeméti Neumann János Egyetem GAMF - logisztikai mérnök Vagy Győri Széchenyi István egyetem - közlekedésmérnök.

Nem tudom eldönteni melyik sulit jelöljem elsőnek, Kecskemét közelebb van, de az is fontos, hogy könnyebben elvégezhető legyen. Help?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mérnök, közlekedésmérnök, logisztika, GAMF, Kecskemét

2018. dec. 20. 00:44  Privát üzenet  

A válaszok
Annyit tudok mondani,hogy a GAMF-logisztikai mérnök, első évben valami vicc, egyik ismerősöm odajár, 1 vizsgája volt csak, amit kb 1hete letudott, mostmár csak hawaii van neki egészen január vegéig. Szóval nem valami megerőltető szak, más szakhoz képest ,ahol tanulni is kell.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 20. 10:18 Privát üzenet
A GAMF elég könnyű, de csak az első félév ilyen lazább, vizsgák terén. Itt is van, ami szívás, de korrektebb, kevesebb felesleges dolgot tanítanak, mint más egyetemen. Nagyon könnyű elhelyezkedni vele, hiány van a logisztikusokból a multiknál, ami a fizetésen is meglátszik.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. dec. 20. 13:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki tervez 2019 szeptemberben a Pannon egyetemen a környezettan szakra jelentkezni?
Debreceni egyetem gazdálkodási és menedzsment szakról vélemény?
A Semmelweis Egyetem kollégiumaiban mennyi átlagban a térítési díj összege?
A szakmai gyakorlat beleszámít az előre meghatározott 6 félévbe vagy azon felül van még egy félév?
Átlagosan hány ponttal kerülnek be alapképzésre az emberek? Pl. : nekem mondjuk van 360 pontom és ugye 500 a max mennyi az esélyem arra, hogy felvesznek ennyi ponttal?
Megéri dentálhigiénikus szakra menni? Milyen nehéz? Az egyetem elvégzése után lehet majd belőlem fogorvos? Mennyit lehet vele keresni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!