Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megbuktam mindenből és nem...

Ha megbuktam mindenből és nem is adtam be vizsgajelentkezést egyetemen akkor automatikusan megszűnik a hallgatói jogviszonyom az első félév után vagy van valami papírmunkám?

Figyelt kérdés
Állami ösztöndíjas voltam/vagyok, de már az 1. félév 1. hónapja után tudtam hogy ez engem nem érdekel így aztán szorványosan jártam csak be az órákra illetve nem is vettem komolyan szóval minden gyakorlatból megbuktam, nekem most kell valamit intéznem vagy simán törölnek és nekem semmi dolgom?

2018. dec. 21. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem szűnik meg. Ha nem csinálsz semmit, akkor passziváltatnak 2 félévet, majd ha a 3.-ra se jelentkezel be, akkor vágnak ki.

TO-ra bemész, kitöltesz egy nyomtatványt,leadod kifizeted a felhalmozott adósságot (kreditbüntetés) és viszontlátásra, ez kb 20 percet vesz igénybe.

2018. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
nincs minden egyetemen kreditbünti
2018. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
van*
2018. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
nincs**
2018. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Melyiken nincs?
2018. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-n nincs.
2018. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
KRE-n sincs. Épp most passziváltatok majd én is, és jelentkezek máshova.:)
2018. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!