Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem kötelező tárgyból kapott...

Nem kötelező tárgyból kapott elégtelen jegy mellett megkaphatom a diplomám?

Figyelt kérdés
A mintatervben van egy modul, amiből összesen 9 kreditet kell teljesíteni (3x3). Egyik meghirdetett tárgy sem kötelező, azt teljesítem, amelyiket akarom, csak meg kell hogy legyen a 9 kredit. Felvettem egy tárgyat, amit úgy néz ki nem fogok tudni abszolválni (lehet vizsgázni se megyek be, hogy ne rontsa az átlagot). Nyilván ehelyett majd felveszek másikat, hogy meglegyenek a kreditek, de a kérdésem a következő: Az nem baj, ha egy nem kötelező tárgyból megbukok/felvettem, de nem teljesítem? Attól még megkaphatom a diplomát?
2018. dec. 25. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkaphatod. Nem az a szabály, hogy mindent teljesíteni kell, amit felveszel, hanem az, hogy szabválból legyen 9 kredit, és megvan azoknak a tárgyaknak a listája, amit kötelező teljesíteni. Ha ennek megfelelsz, akkor nem muszáj megcsinálnod.
2018. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha megvan a tárgycsoportból a kellő kredit.
2018. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!