Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE-MIK gépészmérnök képzés?

PTE-MIK gépészmérnök képzés?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy milyen a kérdésben szereplő Egyetem gépészmérnök képzése. Tapasztalatok, képzés színvonala.

2018. dec. 31. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Februarba lesz nyiltnap
2019. jan. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vodafonelive ***** válasza:

Teljesen átalakították a tematikát. Több tantárgy lett, viszont ahogy elnéztem, ha kivesézed az első négy félévedet akkor utána majdnem csak szakos tárgyaid lennének, ami tökre jó dolog. 2 éve még nem így volt.

Elég sok duális cég is van ha azok között szemezgetnél esetleg. Ahogy láttam minden szaktársam el tudott helyezkedni benne. Konkrét szakirány érdekel?

2019. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: köszönöm, ezt én is tudom. Hasznos volt.
2019. jan. 1. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: írtam üzenetet és köszönöm az eddigi válaszod!
2019. jan. 1. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Épületgépészeti szakirány: Elég jó, jól ellehet vele helyezkedni. Normálisak a tanárok, még ha egy részük sokat is követel.

Gépszerkezet és folyamattervező: Nem sok jót hallottam róla. Van egy bizonyos tanár, aki felkészületlen, sokat követel, arcra osztályoz és rosszindulatú. Az egész szak szintjét nagyon lehúzza.

2019. jan. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!