Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin analóg karórát...

Érettségin analóg karórát lehet viselni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, rajtam is volt.
2019. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetne nekem is egy diszkrét kérdésem?

Miért merült fel benned hogy nem lehet?:D

2019. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogos kérdés egyébként.

Nálunk egyetemen van olyan tanár aki zh és vizsga előtt levetet bármilyen órát. Azért, mert sokféle okosóra van amivel lehet puskázni, neki meg nincs kedve/ideje kitalálni, hogy a rajtunk lévő óra az most okos-e vagy sem.

Vannak olyanok amik úgy néznek ki mint egy hagyományos analóg, közben meg okosóra és lehet vele puskázni. De érettségin én még nem hallottam, hogy lenne ilyen tanár.

2019. jan. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül levetették. Egy angol/magyar szakos tanár volt bent matekon, ő például még a számológépemet is el akarta venni, mert "biztosan lehet bele írni dolgokat".
2019. jún. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!