Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gödönllői Hajós vagy Damjanich...

Gödönllői Hajós vagy Damjanich álltalános sulit válasszuk?

Figyelt kérdés

Érdekelne, mik a különbségek, gyerek hozzáállás, gyerekanyag tekintetében, hol tanítanak jól már az órán és nem kell otthon meg egy tonnát hozzáadni, hol erősebb az angol, kedves ÖSSZEFOGÓ, gyerekszerető a tanári gárda, hol bontakoznak jobban ki a gyerekek, és összetartóak a gyerekek. Ha még létezik ilyen egyáltalán...

Gondolkozunk a két fiunk (most 1 és 4 osztályos) átjelenkezésén. Mindkettő jó a sportban, könnyen tanultak meg úszni-de nem gyakoroljuk- a foci megy nálunk, meg a nagy szivacskéziból is nagyon jó. Jó az eszük, rendes érzékeny gyerekek, nem mobilosok se nem videójátékmániások. Nehéz olyan sulit találni, ahol a gyerekek többsege ilyen.

Válaszokat előre is köszönöm!!!



2019. jan. 2. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hajósba jártam, 2014-ben ballagtam. Imádtam a sulit, a közösség 10/10 volt, a tanárok is nagyon lelkiismeretesek voltak. Nyugodt szívvel merem ajánlani! :)
2020. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!