Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szokták megalázni a...

Mennyire szokták megalázni a hallgatókat szóbeli vizsgán?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha bénáznak, eléggé.

Ha nem bénáznak, semennyire.

2019. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem és tanár függő
2019. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Megalázni???


3 sulit csináltam végig, de engem nem alázott meg senki.

Lehet, hogy azért, mert felnőtt fejjel kikérném magamnak és ez látszott? Nem hiszem, hogy szerencsém volt csak. Voltak kemény tanárok és nehéz vizsgák az életem során. De soha, senkinek nem hagynám, hogy megalázzon. Amit tudok, tudok, amit nem, nem. Értékelik és eszerint kapok jegyeket. De alázni?? Ahhoz lenne 1-2 szavam.

2019. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a 3. sulit csinálom, általában kétévente egy ilyen alkalom volt, de ebbe az órai és az órán kívüli kommunikáció is benne van, nem csak a vizsga. Konkrétan vizsgán kétszer (abból egy "jogos" volt, egyáltalán nem jártam be az oktató óráira - nem bántam meg). Egyszer kértem ki magamnak a dolgot (nem vizsgán) - azt sem bántam meg. Túl lehetett élni ezeket az eseteket, nem engem minősít, hanem őt.
2019. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hozé don Padrafos válasza:
Nekem anyám vezetéknevére kattant be egy tanár, mikor meglátta a leckekönyvben, és azt mondta, nem vagyok közéjük való, és mindent megtesz, hogy nekem ne sikerüljön az 1. félév sem. Meg hogy menjek dolgozni, mert nekem az való. Közéjük? Ez mit jelent? Nem akartam én főiskolai tanár lenni, csak sima villamosmérnök. Mivel anyám német származású, arra tippeltem, hogy a nácikkal hozott összefüggésbe a neve alapján, akik kiirtották a családját. Azóta gyűlölöm a nácikat és Hitlert. Életben hagyták! Milliókat megöltek, akik nem érdemelték ezt a sorsot, de ezt az egyet meghagyták, hadd álljon bosszút a fiatalságon. Soha többé nem akartam diplomát, a pótvizsgára sem mentem be. Ennek már majdnem 20 éve. Diplomája minden 3. embernek van, aki sz-rt se ért a területéhez, én 6 évesen kezdtem készülni a pályámra, mert érdekelt. Dugják fel a papírfecnijüket! Nem is akarok ezek közé az elmebetegek közé tartozni, inkább a halál.
2019. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elérte a célját ezek szerint. Megérte beáldozni a 6 éves kori álmod miatta?
2019. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond végül, nagyon rendesek voltak és nem kötekedtek.
2019. jan. 5. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!