Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány órája van átlagban egy...

Hány órája van átlagban egy nap egy orvostanhallgatónak? Mennyit kell még otthon rá tanulni nem vizsgaidőszakban egy nap?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Volt olyan napom is, amikor, ha bementem volna mindenre, akkor reggel 8-tól este 8-ig bent lettem volna, de olyan is, amikor már fél délelőtt végeztem az egész nappal.

Átlagban kb. 2 durvább nap van, és 2-3 lazább.

2019. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A délelőtt elé a félt nem akartam :D
2019. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen ezt így nem nagyon lehet behatárolni, hogy "egy nap hány órát tanulsz otthon". Teljesen változó, minden hét teljesen különböző (attól függetlenül, hogy nyilván egy adott félévre van egy adott órarended).
2019. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Változó. Vannak napjaim, amikor reggel 8-tól este 8-ig vagyok, egy-két óra szünettel. Van, amikor csupán délig vagyok bent. Most félév végén volt olyan napom is, amikor 10-re mentem, déli 12-kor pedig már végeztem. A tanulás is változó. Általában, ha nem jön közbe semmi, a szabad óráimban tanulok. Ha nem vagyok túl fáradt, vagy épp vizsgám lesz másnap, tanulok éjfél utánig is. Van, amikor annyira kifáradok, hogy tízkor bedőlök az ágyba. Hétvégén több idő fordítódik tanulásra.
2019. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Változó. Az i, hogy mennyit kell otthon tanulnod. De, ha jó akarsz lenni a szakmában akkor elég kemény.
2019. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!