Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Dlsb lány kollégiuma?

Milyen a Dlsb lány kollégiuma?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy a zuhanyzok milyenek, hogy milyen szegyenlosek a lanyok? Es meg annyit hogy az elso evesekkel hogyan bannak a nagyobbak? Legfokeppen a lanyokra lennek kivancsi

2019. jan. 5. 23:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Én nem járok a suliba majd csak szeretnék de akkor se lennék koleszes. Viszont egyik barátnőm az és nagyon szereti. Szerintem kolesz miatt ne aggódj azt hallottam h ország egyik legjobb kollégiuma. Ha lenne még pár kérdésed szívesen dumálok privátban.
2019. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is oda szeretnék menni és kolis leszek ha felvesznek. Írj ha gondolod tudok már egy két dolgot:)
2019. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is oda tervezek menni! Írjon aki szeretne beszélni!

Én amúgy jókat hallok a koliról, állítólag tök jó a közösség.

2019. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FerikeWAS válasza:
Elég ótvar
2020. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!