Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén miért csak angol nyelven...

Idén miért csak angol nyelven indul az Alkalmazott közgazdaságtan szak az ELTE-n?

Figyelt kérdés

#egyetem #ELTE #közgazdaságtan #alapszak #alkalmazottközgazdaságtan
2019. jan. 6. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Le fogtok pontozni, de hagyd az Eltén a szakot. Az AK egy durván matekos, elméleti-közgazdasági szak, ennek ellenére a T karon van... A Corvinuson angolul és magyarul is tudod tanulni, és ott rendesen a Közgazdaságtudományi karon van.
2019. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elsősorban a Corvinusra szeretnék menni erre a szakra, de gondoltam másodiknak beírom ugyanezt az ELTE-n is, de mivel magyarul nem indul, így inkább nem.

Egyébként ez nagyon érződik az ELTE-n, hogy a Társadalomtudományi karon van? Itt inkább tásadalomtudományi szempontból tanítják?

2019. jan. 7. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nézz meg egy mintatantervet. De szerintem teljesen mindegy, hogy mi melyik karon van, ha a képzés színvonalas. (((Nem tudom, hogy színvonalas-e, nem érint engem.)))
2019. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fogom kapni a lepontozást, de leírom. ELTE-n a Társadalomtudományi Karon van az AK szak, ami - ha kicsit tájékozottabb a pesti egyetemek karjai között, tudhatja - a ballibib főhadiszálása. Hacsak nem vagy feminista vagy social justice warrior, szerintem racionális leendő közgazdászként kerüld el messziről azt a kart úgy, ahogy van. Az ELTE kiscsoportos képzése egyébként színvonalas is lenne, de ez a dolog eléggé rányomja a bélyegét az egészre.
2019. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!