Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem biomérnök...

Szent István Egyetem biomérnöki kar? Biomérnökök?

Figyelt kérdés

Biomérnök karra szeretnék menni,van esetleg aki oda jár és tudna pár információval szolgálni?

Esetleg vannak itt biomérnökök akik szívesen elmondanák hogy mennyit keresnek, milyen munkahelyük van stb? (Nyílván csak azokra vagyok kíváncsi amik publikusak, csak nagyon nem tudok dönteni miz válasszak továbbtanulás céljából :D)

Az egyetem nehézségére, hangulatára, tanárokra is kíváncsi lennék ha valakinek van információja :)



2019. jan. 7. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Felvi-hun a szakleírásoknál a végzés utáni kilátások fülben találsz statisztika szerinti fizetéseket , ott nézd meg. Össze is tudod így hasonlítani mondjuk más mérnök szakokéval.
2019. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ez a második évem a SZIE-n, biomérnöki szakon tanulok. Nagyon szeretem vannak nagyon jó arc tanárok van akinél szinte eselytelen átmenni (de hol nincs😂). Nehéznek annyira nem mondanám, de nem is könnyű, év elején pl sok szaktársamat rakták át fizetősre. 😕

Tavaly 90-en kezdtünk kb most vagyunk olyan 65-en. A hangulat szerintem nagyon jó, szaktársak is nagyon jó fejek, de felsőbbévesek is nyitottak szerintem. 😃😃

Ha van még kérdésed írd le nyugodtan, szívesen válaszolok. 🤗🤓

2019. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!