Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van ennyi butuska,...

Miért van ennyi butuska, mellkidobós "instamodell" lány jogi karokon?

Figyelt kérdés
Nem rég tűnt fel, hogy mennyi tipikus instagram csaj jelentkezett jogra. Szerintem a jogi szakma egész szemléletével nem egyezik ez a fenék és mellkidobós exhibiciomizmus, rádasául nem is a szakma , ami hamar pénzt hoz. Azt nemiképp megértem, ha az ilyen divatszakokon mint a kommedia vagy gazdmen, nemzetközi tanulmányok, mert azok eléggé közvetítik a "sok pénz utazás nagyvilági élet" gondolatát. Én sokat gondolkodtam a jogon , de teljesen kiábrándultam..nem akarok a 70ezredek butapicsusz lenni.Ennyire könnyű lenne elvégezni ? Vagy miért?

2019. jan. 7. 21:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

1.: Van pénzük rá.

2.: Könnyen kapnak gyakornoki és munkahelyet.

3.: Gondolnak a jövőre. Egy fullos, jogász csaj, az ideális trófea feleség! Azt hazaviheti egy gazdag srác bemutatni.

4.: Kis ésszel és szerencsével kifog egy olyan irányt, amiből kevés van idehaza, és még be is jöhet neki. Én pl. azt sem tudtam, hogy már van idehaza "drónszakjogász". LOL!!!

2019. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%

Elég magolni, nem kell gondolkodni. Jól mutat a szépség mellé, mert hát mégiscsak jog. Ad egy dr.-t a neve elé, ami növeli a sznobságát és felsőbbrendűségi érzetét.


Én legalább 10 csajt ismerek, aki jogra ment. Mindegyik felszínes, edzőtermes, műnő, mű hajjal, mű körmökkel, mű mellekkel, mű élettel.

2019. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Kiss Virág... ha egy percet hallgatod, agyhalott leszel a nyávogástól.
2019. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy ellehet végezni magolással, de szerintem pont a jogi terület az , ami sok észt és furfangosságot kíván meg.. Ha ezek tényleg ennyire buták, akkor hogy élnek meg a diplomával, vagy az egyetlen út a kitartottság? Egyébként tényleg nem az a bajom ahogy kinéznek, ismerek én orvostan hallgató műnőt is, hanem hogy mennyire buták és mennyire felvágnak a diplomával.
2019. jan. 7. 22:26
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem a jogi diplomájából él. Az is csak dekoráció, mint a műszempilla.
2019. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet, hogy van pénzük rá. Elégedettek magukkal, és ezt talán mással is meg akarják osztani, lehet, hogy gazdag pasijuk van, lehet, hogy őt is így találták, ő aztán vett nekik még szebb ruhákat, amitől még jobb lett az önbizalmuk:)
2019. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Képes valaki végigseggelni öt évet dekorációnak ?? A magamutogatás egy teljesen új dimenziója ez nekem már :D
2019. jan. 7. 22:32
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

"A kérdező kommentje:


Képes valaki végigseggelni öt évet dekorációnak ?? A magamutogatás egy teljesen új dimenziója ez nekem már :D"


Nem dekoráció!!!


BEFEKTETÉS!!!


Dr cím + jogi diploma + fullos 30-as nő jó kombó!

Ezzel tud társadalmilag és anyagilag magas pozíciójú férjet fogni!


20 éves jó volt izomTiby a csepelkülsői kondiból, de ő vagy a sitten vagy egy Fradi biztiőrként végzi.

De ha a lánynak van esze, akkor a jogi diplomával elvesz az ügyvédúr...vagy a fia...vagy eg gazdag ügyfél. És nincs gond!


Érted már?

2019. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk anno is sok ilyen volt, aki jelentkezett. Első félévben már kibuktak a vizsgák miatt, úgyhogy ott is hagyták a jogot, mert nem ment nekik. Egyébként ismerek olyanokat is, akik ilyen típusúak viszont mellette okosak is és jó jogász lett belőlük.

Megjegyezném, hogy nem csak magolni kell jogon, akik ezen az álláspontom vannak (tapasztalatom szerint) nem jogot végeztek csak távolról van egy ilyen elképzelésük az egészről.

2019. jan. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
35%
A szobatársam tanult jogot. Sokat nem gondolkodott, már bocs. Én mérnökin voltam. Definiálhatjuk a gondolodást, de az ezer oldalak biflázása szerintem nem az.
2019. jan. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!