Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

BGE-PSZK pénzügy és számvitel nappali vagy levelező tagozaton?

Tavaly érettségiztem, elvileg a pontom megvan mindkettőre (államira szeretnék menni). Viszont elgondolkoztam a levelező tagozaton, mivel szeretnék valamennyit dolgozni is egyetem mellett, ha nem is teljes állásban.

Az is eszembe jutott, hogy első évben még nappalira járnék és a 2. évtől átjelentkeznék levelezőre.

Kinek milyen tapasztalata van ezügyben? Mik az előnyök/hátrányok mindkét esetben? Illetve aki levelezőre járt/jár: mennyivel nehezebb "egyedül" tanulni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, BGE, PSZK, pénzügy, számvitel, oktatás, tanulás, levelező, nappali

jan. 9. 10:48  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem menj nappalira. Nagyon sokan vannak akik nappalin tanulnak és mellette részmunkaidőben dolgoznak. Tény, hogy nem egyszerű, de feltételezem, hogy jó képességű vagy, ha már ilyen magas ponthatárt elértél, szóval szerintem fog menni a munka is.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 9. 11:17 Privát üzenet
Nappalin kaphatsz ösztöndíjat is, levelezőn szerintem nem. Egész jó kis havi összegekhez jutottak olyanok, akik ösztöndíjat is kaptak + dolgoztak is az iskola mellett.

# 2/8Időpont jan. 9. 11:37 Privát üzenet
Duális képzésre is mehetsz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 9. 16:34 Privát üzenet
BGE GTK pénzügy-számvitel nappali tagozaton. Én is oda jelentkezek, megvannak a pontjaim is, szóval ott találkozunk. :D

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jan. 11. 20:03 Privát üzenet
Azt megnézném, hogy te a "BGE GTK"-ra jelentkezel, mert ilyen nem létezik.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 18. 16:00 Privát üzenet
Szerintem a zalaegerszegi karra gondol.

# 6/8Időpont jan. 18. 17:01 Privát üzenet
BGE GKZ? :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jan. 18. 17:37 Privát üzenet
Igen, az a zalaegerszegi kar.

# 8/8Időpont jan. 18. 17:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A pénzügy számvitel szak mennyire kemény a metropolitán egyetemen?
Corvinuson pénzügy-számvitel levelező szak munka mellett teljesíthető? Minden pénteken és szombaton van tanítás?
BGE pénzügy-számvitel szakon, hogy néz ki levelezön az órarend?
BGE-PSZK levelezőn pontosan mikor vannak a kontaktórák?
Felvettek a DE-GTK Pénzügy és Számvitel felsőoktatási szakképzésre, levelező munkarendben. Viszont mellette főállásban dolgozok. Érdekelne, hogy a vizsgázni szombaton is van-e...
Pannon Egyetem Pénzügy-Számvitel Felsőfokú Szakképzés Levelező?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!