Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK pénzügy és számvitel...

BGE-PSZK pénzügy és számvitel nappali vagy levelező tagozaton?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, elvileg a pontom megvan mindkettőre (államira szeretnék menni). Viszont elgondolkoztam a levelező tagozaton, mivel szeretnék valamennyit dolgozni is egyetem mellett, ha nem is teljes állásban.

Az is eszembe jutott, hogy első évben még nappalira járnék és a 2. évtől átjelentkeznék levelezőre.

Kinek milyen tapasztalata van ezügyben? Mik az előnyök/hátrányok mindkét esetben? Illetve aki levelezőre járt/jár: mennyivel nehezebb "egyedül" tanulni?



2019. jan. 9. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj nappalira. Nagyon sokan vannak akik nappalin tanulnak és mellette részmunkaidőben dolgoznak. Tény, hogy nem egyszerű, de feltételezem, hogy jó képességű vagy, ha már ilyen magas ponthatárt elértél, szóval szerintem fog menni a munka is.
2019. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nappalin kaphatsz ösztöndíjat is, levelezőn szerintem nem. Egész jó kis havi összegekhez jutottak olyanok, akik ösztöndíjat is kaptak + dolgoztak is az iskola mellett.
2019. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Duális képzésre is mehetsz.
2019. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
BGE GTK pénzügy-számvitel nappali tagozaton. Én is oda jelentkezek, megvannak a pontjaim is, szóval ott találkozunk. :D
2019. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt megnézném, hogy te a "BGE GTK"-ra jelentkezel, mert ilyen nem létezik.
2019. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a zalaegerszegi karra gondol.
2019. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
BGE GKZ? :)
2019. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az a zalaegerszegi kar.
2019. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!