Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyelvszak nappalin, gazdasági...

Nyelvszak nappalin, gazdasági levelezőn. Működhet?

Figyelt kérdés
Elsőéves nyelvszakos hallgató vagyok, ezt a nyelvtudást párosítani egy gazdasági szakkal. Elsősorban nemzetközi gazdálkodásra gondoltam, de érdekelne az is, hogy milyen más gazdasági szakokkal lennének még jó lehetőségeim, és persze az is, hogy melyik intézményben. Tudom, elméletben működhet ez a felállás, tanulhatok 2 szakon, de érdekelnének a Ti tapasztalataitok is. Előre is köszönöm a válaszokat.:)

2019. jan. 9. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan nem egyszerre, de voltam nyelvszakos nappalin, aztán pedig Nemzetküzi Gazdálkodást kezdtem tanulni, szintén nappalin. Egyik sem nehéz szak. Levelezőn még könnyebb lehet, attól függően, hogy hogy kell bejárni hetente vagy kéthetente.

De nemzetközi gazdálkodáson a nyelvre önmagában is fektetnek hangsúlyt, szóval én csak abban az esetben javasolnám ezt a párosítást, ha a nyelvszakod nem angol/német/francia/spanyol/olasz, hanem valami más, kevésbé elterjedt itthon.

2019. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!