Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Stresszeltek...

Egyetemisták! Stresszeltek vizsgák előtt? Ha igen, hogy győzitek le?

Figyelt kérdés

Az a "vicc", hogy kezdetben még nem volt gond. De egyre nehezebben bírom a szóbeli vizsgákat, és úgy érzem, ilyenkor általában egy jeggyel alulteljesítek - nem nagy gond, de azért lerontja az átlagot, meg hát kellemetlen is, mert már olyan is volt, hogy a vizsga előtti nap sem tudtam rendesen ismételni + a vizsgán sokszor nem jutnak eszembe olyan alapdolgok, amik máskor mindig. Írásbelik esetén nincs gond. Nem ért soha igazán rossz tapasztalat szóbeli vizsgán sem, ezért nem is értem, miért van ez velem.

Nektek vannak hasonló tapasztalataitok?

Hogy kezelitek ezeket a helyzeteket?



2019. jan. 9. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem nincs. Sőt én jobb szeretem, mert van esély javítani. Vizsgán elszámolod vége, itt meg legalább nem kell számolni (többnyire).

Amúgy azt tudom ajánlani, hogy beszélj sokat idegen emberekkel, akár diákmunka, akár egyetemen ismerkedj idegenekkel. Ez segít minden területen az életben.

2019. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugtatókat és kedélyjavítókat szednek elég sokan az egyetemeken.

Nem mindenki de vannak bőven.

Van aki bírja, van akinek jó a beszélőkéje, de nem érti eléggé az anyagot, ők is megszenvednek vele. Van akinek jó a beszélőkéje és az anyagot is érti.

Abszolút vegyes.

2019. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!