Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bioszbol 1,64-re allok, de...

Bioszbol 1,64-re allok, de meg felev elott 2 dolgozatot is irunk. Feltudom húzni még?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés.. anyu tudja h ilyen rosszul allok bioszbol de azt mondtam h ez a doga kettes meglesz de nem. 3 db egyes, ketto db kettes, es egy db harmasom van. Ugye az enaplo szamolja de 1,64et ir. Abbol a ketto dogabol milyeneket kene irnom? 2 kettes eleg? Vagy egy 3-as es egy kettes?

2019. jan. 9. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy matekból nem fogsz megbukni...


A legrosszabb jó eset az, hogyha két kettest írsz, ekkor az átlagod: 14/8=1,75. Nem tudom, hogy erre megadja-e a tanár a kettest, de kétlem.

Két hármassal kerek 2-es lenne az átlagod.

2019. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem szánj rá egy délutánt, és írd meg 5ösre. A tanár is értékelni fogja, és anyukád is örülni fog. Annyira nem nehéz, ha nem faktolsz.
2019. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

KÉrdés, hogyan súlyozza a tanár a jegyeket. Mert ha az egyesek dolgozatokból vannak, a kettesek-hármasok meg órai cetlikből, akkor az rosszabb, mint ha a cetlik az egyesek, és a kettes-hármas a dolgozat.

Az is kérdés, hogy van-e némi fejlődés a jegyeidben, vagy év elején jöttek a jobb jegyek és azóta csak rontottál?

A lényeg mégis az, amit itt korábban is írtak: próbálj meg erre két dolgozatra felkészülni, amennyire lehet és megírni őket, legalább hármasra, vagy még jobbra. Akkor van esélyed.

2019. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!