Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki félévkor megbukik,...

Ha valaki félévkor megbukik, esélytelen, hogy felvegyék középiskolába?

Figyelt kérdés
Itt a félév. Annyira de annyira csodás bizonyítványom lenne, viszont angolból bukásra állok, és a tanár már javítani sem enged. Félévkor megfogok bukni. Ilyenkor mi van? Esélytelen, hogy bármelyik középiskolába is felvegyenek?
2019. jan. 11. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mivel iskolaköteles korban vagy, valahová biztosan felvesznek. Hacsak nem valami elit iskolát néztél ki magadnak, és az átlagod nem vészes, semmi gond nem lesz.
2019. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megírod a központit és beadod a jelentkezési lapodat a gyengébb sulikba. Ezek általában a helyi gyűjtők (szupergyenge gimik és szakgimik esetleg szakközepek) Csak arra vigyázz hogy év végén ne bukj mert különben újrajárod a nyolcadikot.
2019. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenből ötös vagy négyes vagyok. Azon az egyes tantárgyon kívül a négyes a legrosszabb jegyem. És sajnos elég jó iskolát néztem ki.. Szóval esélytelen, hogy felvegyenek. A legjobb, hogy nem az angol tanárral van baj, mert egy éve (nyáron is) külön órákra is jártam, de felesleges pénz kidobás volt. Nem értem miért nem tudom megtanulni...
2019. jan. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!