Miskolci Egyetem?

Figyelt kérdés
Mesélnétek nekem a hallgatói életről? Illetve, milyen maga a város? Megéri ott egyetemistának lenni?

2019. jan. 12. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem színvonalas az oktatás műszaki vonalon, sokkal jobb mint pl Debrecenben. Műszaki képzést inkább Miskolcon csinálj, ha nem akarsz Budapestre menni.

A kollégiumok viszont lepukkantak és zajosak, ha csak nem kerülsz egyből az Uni-Hotelbe, ami esélytelen, mert oda csak HÖK-ös kapcsolatokkal lehet bejutni.

A közösség nem rossz, gyakori a bulizás, ugye van ez a selmeci hagyományőrzés (balekoktatás, szakest stb), amiben részt vehetsz, ha nagyon akarsz.

Miskolcon belül pedig van egy különálló Egyetemváros, ahol a kollégiumok, oktatási épületek helyezkednek el, plusz el tudsz ott szinte mindent intézni (bevásárlás, posta, újságárus, menza, szórakozóhely stb.).

Tehát ha kolis leszel, akkor ki se kell menned a városba.

2019. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!