Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs online középiskola?

Figyelt kérdés

Mármint még általánosban megértem, hogy be kell járni, mert nem csak tanul az ember, de social skilleleket is elsajátít stb. Meg én is végig jártam a középsulit, és életem legszebb emlékei, legjobb barátaim fűződnek hozzá, a kiválasztott egyetememre is bejutottam, szóval nekem tényleg egy nagyon kellemes, pozitív élmény volt, még ha néha nagyon is unatkoztam.

Mind emellett látom, hogy vannak gyerekek/kamaszok, akiknek ez a rendszer egyáltalán nem jön be, és a magyar oktatási rendszer nem biztosít túl sok szabadságot.


Szerintem főleg anyagi okok miatt nem valósították még meg, de hosszú távon szerintem mindenkinek előnyös lenne.


2019. jan. 13. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy csomó:

[link]

[link]

[link]


Ezek mondjuk főleg már 16 év felettieknek való, jogilag esti avgy levelező tagozatos iskolák. Addig meg lehet valaki magántanuló.


Tulajdonképpen full ingyenes-állami verzió azért nincs, mert az oktatás szereplőinek ez nem érdeke.

2019. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!