Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki ilyen nyilvánosan füvezik, nem is tagadja és semmi gondja nincs belőle?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, 17 éves fiú.

Rendszeresen jár betépve suliba, kb heti 2-3 alkalommal. Van hogy teljesen vörösek a szemei, az összes tanár és az igazgató is tudja, érezni rajta, a ruháin meg mindenhol a fűszagot körülötte.


Egyszer felelt fizikán, teljesen vörösek voltak a szemei erre a fizikatanár annyit mondott nevetve hogy "zöld után Visine kell a szemekbe".

Nagyon jó tanuló, de akkor is nyilvánosan beállva járni suliba úgy hogy senki nem tesz semmit ellene mert "jó tanuló és sokszor képviseli az iskolát fociban meg versenyeken"?



2019. jan. 13. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jófejnek hangzik
2019. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy jó fej és kb mindenki bírja őt
2019. jan. 14. 07:11
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
És ez miért zavar téged! Hát had legyen neki jó, had legyen boldog élete! Az egy külön jó dolog hogy ebből semmilyen problémája nincsen. Persze az hogy betépve jár be suliba nem feltétlenül a legjobb, de ennek így kellene működnie hogy semmilyen hátrány nem éri azért mert ő füvezik. Ez így lenne természetes.
2019. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Mondjuk még mellékesként: ha én mondjuk 10-kor kitalálom hogy én is akarok füvezni és én meg érzem rajta és nekem meg nem lesz lehetőségem csak mondjuk délután 6-kor én biztos megőrülnék. :D De egyébként meg ha közvetlen az első óra előtt tép be akkor a 3. órára de lekésőbb a 4. óra végéig (nálunk ez 11:15-kor volt amikor még én jártam középiskolába nektek lehet máshogy van) kijózanodik.
2019. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a gond, hogy a füvezésnek hosszú távon káros hatásai is lehetnek és egyáltalán nem okés, hogy ezt a magatartást a tanárok támogatják! Persze, ha ezt az iskolát befejezi és utána pl, a túlzott függőség miatt félresiklik az élete, akkor majd a suli a vállát vonogatja, hogy mit érdekel ez minket, már nem idejár. Szerintem ez nagyon szomorú:(
2019. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!