Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a koleszos élet a...

Milyen a koleszos élet a Széchenyi István Egyetemen?

Figyelt kérdés
Mennyire osszetart a közösség, van e rendesen bulizás is, mennyire lehet ott egymásra számítani, mik a tapasztalatok?
2019. jan. 13. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy hatalmas hodály, nem alakulnak ki olyan nagy közösségek, de kisebbek igen, főképp szaktársak között. Meg a HÖK-ösök között, de őket a normálisabb eresztés nem igazán komálja. Nekik tösségében arról szól az egyetem, h buli.

Bulik főképp a Belső koliban vannak, sőt, ott talán túlságosan is. De ott rengeteg ember lakik.

A Külső a nyugalom szigete. Ott nem szokás hangoskodni, rohangálni, bulik is csak kisebbek vannak, főképp a tanulószobákban.

Vannak face csoportok, így ilyent h szükséged van egy palacsintasütőre, vagy egy erős férfi kézre felszerelni a poldoat, na iylet fogsz találni. De vizsgázni senki nem megy helyetted :D Erre is érvényes, hogy főképp szakon belüliek, illetve a lakóegységek emberei alkotnak közösségeket.

Kivéve ha 1-1 trógerrel kerülsz egybe.


Az új koli a Belső mellett még nem volt meg, amikor én oda jártam, így arról nem tudok nyilatkozni.

2019. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!