Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy napon két vizsga?

Egy napon két vizsga?

Figyelt kérdés
Egy másik tárgy miatt variálnom kell így kb. 5 napon lenne készülni rájuk. Mindkét tárgy eléggé száraz, rengeteg definíció, illetve vannak gyakorlati feladatok is.
2019. jan. 13. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé necces
2019. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 ilyen napom is lett. 1 nem sikerült a négyből.
2019. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem szerencsés.

Egyszer csináltam csak ilyet, de azok r*hejes tárgyak voltak. De ha nincs más lehetőség, muszáj megpróbálni.

2019. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azon múlik, hogy előtte mennyi időd van felkészülni és arra a két vizsgára az elég-e, mennyi időt szánnál, mennyi készülést igényelnek. Nekem mindig egy halomban vannak a vizsgáim (pl. az első vizsgahéten, január első hetén), mert a tanárok mindig így osztják be...állításuk szerint azért, mert sok a külföldi hallgató és így az elején letudják és haza tudnak utazni, szóval tök jó... na mindegy. Csak azt akarom mondani, hogy általában egymás utáni napokon vannak a vizsgák és olyan is előfordul, hogy egy napra két vizsga is esik, így esélyem sincsen mondjuk beosztani, hogy mindenre elegendő idő jusson. Az első hét az halál, viszont pl. a január első hete már nem olyan rossz, mert ott fel lehet rá készülni. Szóval, szerintem az már nem oszt nem szoroz, hogy egy napon van vagy két különböző napon, közel egymáshoz. Ha nem tudsz mit csinálni, akkor ez van, meg kell próbálni.
2019. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt többször ilyen, olyan is, hogy nyelvvizsgáról mentem szigorlatozni.


5 nap sokmindenre elég :)

2019. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!