Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon félek, szerintetek így...

Nagyon félek, szerintetek így mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
Gimibe szeretnék menni, nem fogom elmondani , hogy melyikbe, kéttannyelvű képzésre. A bátyám ugyanabba az iskolába járt, ahová én menni szeretnék, és OKTV-zett , 10. lett, így gondolom több esélyem van, tudom, nem szép dolog rá hivatkozni, de nagyon be vagyok sz**rva, és kétségbeestem. A félévkor mindenből 5-ös leszek, kivéve matekból, abból 4-es. A magyar központit 40-re, a matekot 13-ra (pfff, ritka hülye vagyok matekból+idegbe leszek nagyon xdd) tippelem, a szóbelit 25 pontból 20-ra. Szerintetek mennyi esélyem van így?

2019. jan. 14. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:
17 embert vesznek fel.....
2019. jan. 14. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:
A matekra gyúrj még rá
2019. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Légyszi, még jöhetnek a válaszok.
2019. jan. 14. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a gimik elég erősek, a matekra tényleg rá kéne még gyúrni, de amúgy biztos jól fog menni. Gondolom erős középiskolába mész.

A matek nekem sem megy túl jól, de talán tudok segíteni, nekem ez bevált egy kicsit: amikor olvasod a feladatot akkor csak a szövegre figyelj. Lassan, szóról szóra értelmezd, kóstolgasd és fogj fel belőle minnél többet. Nagyon cselesek, mert a feladat néha pofon egyszerű de úgy csavarják a dolgokat hogy a végén már azt sem tudom merre van az előre.

Nyugodj meg, menni fog. Mindig csak higgattan. Ha a matekon javítasz néhány pontot, garantáltan bekerülsz;)

2019. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most fogok felvételizni csak nekem kb szín 4-es lesz a félévim. Sok sikert kívánok neked és nyugodj meg sikerülni fog! :) Ahogy azt elöttem is írták tényleg gyakaroloj még amennyit tudsz a matekra. Szerintem matekból könnyen összelehet szedni 20-25 pontot. Hajrá!
2019. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!