Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írásbeli vizsgánál a tanárok...

Írásbeli vizsgánál a tanárok lebélyegzett papírt adnak oda, amire lehet írni a jegyzetet vagy iskolánként változó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
egyetem esetében érdekel, konkrétan a Soproni Egyetem
2019. jan. 14. 20:46
 2/4 Metionin ***** válasza:
Szerintem változó, ilyen lebélyegzett papírt én csak érettségin meg nyelvvizsgán láttam. 3 szakra is jártam egyetemen, sehol sem volt ilyesmi csak a feladatlap. Én szoktam bevinni ilyen újrapapírt (aminek az egyik oldala üres de a másik hibás vagy nem kell, bekerül az újradobozba) vizsgára hogy arra szótárazzanak meg ilyesmi de azt be se szedem utána, úgy meg minek pecsételjem.
2019. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalunk a plusz papirok is pecsetesek voltak egy vizsgan.

Es elore ravolt nyomtatva a nevunk a beadando papirra esszeirasnal :)

Elte

2019. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tanárfüggő. Van amelyik csinálja, van amelyik nem. Van aki pecsétel vagy direkt színes lapot ad vizsgán.

Nem egyetemspecifikus.

2019. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!