PTE-TTK vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen az egyetem? Jók a képzések? Melyik szak jó, melyik nem?

Gazdaságinformatika érdekelne leginkább.

Nem értem, hogy ha van közgazdaságtudományi és műszaki, informatikai kar is, akkor a gazdaságinformatikus miért TTK-n van.

Az informatika vagy a gazdaság része hangsúlyosabb a képzésnek? Elég színvonalas?

El lehet vele utána helyezkedni?

Szerintetek hova jelentkezzek, PTE, BGE vagy Corvinus?



2019. jan. 14. 21:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és még azt elfelejtettem, hogy szerintetek van-e értelme nyílt napokra menni?
2019. jan. 14. 21:48
 2/2 anonim válasza:
100%

Inkább a gazdasági részen van a hangsúly,nem árt ha van egy kis üzleti érzéked,ha ezt a szakot választod. Itt is kell egy programozni(nem vészes),bár ez inkább a programtervező informatikus feladata.

Budapesti cégek pécsi diákokat próbálnak a céghez csábítani,úgy hogy még diplomájuk sincs...szerintem ez elég sokat elmond a színvonalról.

Simán el lehet vele helyezkedni,igen jó a fizetés is.

Nem akarok a többi egyetem ellen beszélni,de én személy szerint inkább Pécset javasolnám :)

2019. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!