Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki nem az ELTE-re jár (t)...

Aki nem az ELTE-re jár (t) pszichológiára, az miért nem?

Figyelt kérdés

Milyen érvek szóltak más iskola mellett?


Vagy ELTE-re jelentkeztél, de nem vettek fel?



2019. jan. 15. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert olyan szakot akartam elvégezni amivel lesz munkám is majd.
2019. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bár nem írtam ki, nyilván pszichológus hallgatók véleményére voltam kíváncsi, hogy ha nem az ELTE-re mentek, akkor miért nem.


Hogy szerinted ezzel nincs munka, az irreleváns a kérdésem szempontjából. Magánvélemény egy olyan témáról, amire nincs rálátásod.

2019. jan. 15. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pécsi vagyok, itt a PTE, ezek után feleslegesnek tartottam Bp-re felmenni, nem hiszem hogy sokkal jobb lenne az ELTE-n a képzés.
2019. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy érzed magad a PTE-n? Milyen erősségeid/gyengeségeit emelnéd ki?
2019. jan. 15. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Látom te már most pszichológust játszol.
2019. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért? Mert kérdeztem valamit?


Amúgy igen, az alapszak végén járok, gondolkodom a folytatáson, hogy hová érdemes menni, és mindig mindenki az ELTE-vel jön. De kíváncsi lennék mások véleményére az ismerőseimen túl.

2019. jan. 18. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én több embertől hallottam, hogy a Károlit azért preferálják, mert gyakorlatorientáltabb, az elte meg túl elméleti. Nem tudom, hogy ebben mi az igazság, lehet, hogy oda volt csak meg a pontjuk, aztán most dicsérik, de lehet igazuk van.
2019. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem a PTE-re járni, jó volt az oktatás, elég gyakorlat volt és normális tanáraim voltak. Gyengeséget nagyon nem tudok, néha az adminisztráció problémás volt, de amennyire hallottam ez máshol is hasonló.
2019. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!