Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagy gáz az, ha egyetemen 7...

Nagy gáz az, ha egyetemen 7 tantárgyat vettem fel és 3-ból megbuktam? A többi 3 tárgy 3-as lett és az egyik 4-es.

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kellemetlen, de elég gyakori jelenség.

Remélem a 18 kredit megvan azért.

2019. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, milyen tárgyak. Egyrészt két félév alatt 36 kreditet teljesíteni kell, hogy államin maradj.

Másrészt, ha ráépüléses tárgy, akkor nem tudod felvenni azt, ami rá épül.

Ha nem az, és megvan a kellő kreditet, akkor még simán tudod később pótolni, csak nehezebb lesz.

2019. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen,18 kredit van meg és nem ráépükéses.

Csúszok emiatt?Mert gondolom lehet nem lesz idő az összes 2.féléves tárgyakat megcsinálni ezek mellett.

Az egyikből még van egy vizsgalehetőségem,de nem hiszem,hogy meglesz.Legalábbis 2x már elbuktam

2019. jan. 15. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtad áll. 3 vagy 4 tárgy (nem egyértelmű, azt írtad, 7 tárgyból 3-at buktál, 3 sikerült) simán behozható, ha a többi félévben nem lesz sok bukásod.
2019. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


A kérdezőnek a 7-ből 4 tárgya sikerült (ebből három 3-as és egy 4-es).

2019. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2019. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gazdálkodás ès menedzsment
2019. jan. 18. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Nagy gáz vagy sem? Nagyon jó kérdés.

Ha te úgy érzed hogy az, akkor az. Ha nem nagyon viselt meg, akkor meg nem. Elvégre a TE kreditjeidről van szó, nem máséról.

De ha engem kérdezel, akkor gáz. Még akkor is ha nem csúszol velük. Csak le lehet ülni és megtanulni a tárgyakat, ha már egyszer te akartál egyetemre menni, de persze ez az én véleményem.

Ezektől függetlenül, azért kitartást. Nem te vagy az első aki így járt, és nem is leszel az utolsó.

Következő félévre összeszeded magad, és adj bele mindent. Menni fog, csak csinálni kell!

2019. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!