Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen témáról tartsak órát?

Milyen témáról tartsak órát?

Figyelt kérdés
Nem rendes tanítási óra, hanem ilyen diák tart diáknak óra amire nem kell tantárgyról beszélni. Mi lenne olyan téma ami mindenkinek megfelelő?

2019. jan. 15. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudhatjuk, hogy mi érdekli az osztáltársaidat, és te miben vagy erős.

Mindenképpen olyasmiről, amihez konyítasz is valamit.

2019. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én orosz avantgárdról tartanám az órát. A festészetről, nem az irodalomról:)
2019. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló, ez viccnek nem rossz, de még annyit sem tudunk, hogy a kérdező hány éves, és milyen iskolába jár.
2019. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, azért írtam le azt, amiből én tartanék órát. Hátha ihletet kap.😃
2019. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, én is a festészetből venném a témámat, de én az impresszionistákról tartanék előadást.

Ha ettől sem kap sugallatot kérdező barátunk (vagy barátnőnk), megírhatná, hogy őt mi érdekli, és hogy mennyi idős, nem gondolod?

2019. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!