Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE, Corvinus vagy Gazdasági...

ELTE, Corvinus vagy Gazdasági egyetem?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemre éri meg a legjobban menni? Vagy melyikre nem? Személyes tapasztalatokat, vagy hallottakat tudtok mondani? (Angol nyelven) nemzetközi gazdálkodás vagy business és management szakokban gondolkozom, viszont nem sok különbséget látok a 3 egyetem között. Mindegyikrol hallok jót és rosszat is egyaránt.

Koli, társadág, tanárok, egyéb lehetosegek, amiket az iskola kinal pl kulfoldi tanulmanyi utak stb.



2019. jan. 15. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
És még egy fontos kérdés. Mennyibe kerül az ún. idegennyelvi hozzájárulás?
2019. jan. 16. 12:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Corvinuson tanulok NG-n, én szeretem, szerintem megéri. Gazdálkodástudományban a Corvinus az első, főleg, mert ez az egyetlen profilja, míg pl. az ELTE-n csak nemrég indult, és nem is olyan hangsúlyos, ha jól tudom. A BGE se rossz választás, az gyakorlatiasabb, mint a Corvinus, nálunk inkább elméleti oktatás van, ami néha jó, néha nem.

Idegennyelvi hozzájárulas nálunk 340000 ft/félév.

2019. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EVA800 ***** válasza:
A nmzetkozi gazdalkodas szakot mennyi ido alatt vegzik el a hallgatok ?
2019. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal 6 félév az alap és 4 a mester képzés. Mivel duális a képzés, így sok a gyakorlati óra is.
2019. jan. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!