Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szüleim megtudják, ha...

A szüleim megtudják, ha passziváltatom a követlező félévet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod nekik, akkor igen.
2019. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Maguktól nem. Nincs nyoma, nem postáznak semmit sem. A Neptunban lehet csak látni.
2019. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem postáznak semmit? Azt hallottam, hogy beveszik a diákigazolványt?


Tb-m lesz, azt úgy tudom

2019. jan. 16. 19:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért vennék be a diákot? Matricáztatni kell, amit csak aktív hallgatók kapnak, lesz@rják hogy nálad marad a diák, csak plusz költség lenne ha visszamész
2019. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak egyetemek, ahol a Neptunos passziváltatás nyugtázásáról utólag hivatalos levelet postáznak a címedre. Ettől függetlenül szerintem egy egész féléven át minden nap hazudozni arról, hogy mit csinálsz napközben, nagyon nehéz, és ha csak egyszer is lebuksz (ami nagyon valószínű, ha együtt élsz a szüleiddel) akkor az súlyos bizalomvesztéssel jár, ami szinte helyreállíthatatlan, hiszen azontúl mindig gyanakodni fognak rád. Annyit nem ér meg az egész. Én azt tanácsolom, hogy vegyél egy nagy levegőt és állj a szüleid elé, őszintén mondd el nekik, miért szeretnél halasztani. Ezen túl kell esni. Az őszinteség általában hosszabb távon jobb helyzetet teremt, az elvesztett bizalom légkörében élni pedig szörnyű.
2019. jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
A gimiben kellett volna hagyni a gyermeki éned és felnőttként illene már viselkedni ennyi idősen! Ha nem akarsz iskolába járni, ne járj, ha meg igen, akkor csináld rendesen. Ha pedig szünetet akarsz kivenni, akkor tedd meg és vállald a következményeit!
2019. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Dolgozni megyek minden nap és megvernének, vált rá példa...
2019. jan. 20. 09:25
 8/14 anonim ***** válasza:

de egyébként szeretnéd folytatni az iskolát? tetszik a szakod? mert amennyiben nem szeretnél tanulni, inkább mond meg, hogy dolgozni akarsz vagy tényleg az igazságot, legyen bármi is az. pl. nem tetszik a szak, vagy át akarsz menni egy másik szakra.

én rólam kiderülne, mert anya kéri minden félévben tőlem az iskola látogatásit,mert apa külföldön dolgozik és jár utánam még családi.

szóval igen rólam kiderülne.

gondold át, hogy anyukád szokott -e kérni tőled ilyen hallgatói jogviszony igazolást bármilyen ügyben kapcsolatban, ha igen akkor kiderül, ha nem akkor talán nem.

de a hazudozás tényleg nem vezet sose jóra. előbb utóbb kiderül, ha most nem is, a csúszás miatt tutira.

2019. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem csak is szeptemberben kell pár dolog miatt iskolalátogatási. Máskor nem kérnek.


De egyébként jó, hogy mondod, ez eszembe sem jutott volna.

2019. jan. 20. 11:24
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Megvernének... te meg felnőtt fejjel hagyod?

Szedd már össze magad!

2019. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!