Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Gazdasági Egyetem...

A Budapesti Gazdasági Egyetem Pénzügy és Számviteli karának előadásait látogathatják külsősök?

Figyelt kérdés
És ha igen, honnan tudhatnám meg, hogy milyen óra mikor és hol van?

#PSZK #BGE #Budapesti Gazdasági Egyetem #BGE-PSZK #Pénzügy és Számviteli Kar #Budapesti Gazdaságu Egyetem Pénzügy és Számviteli Kar
2019. jan. 16. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Külsősök elviekben nem látogathatják, ez azonban nem azt jelenti, hogy a bejárat levan zárva vagy bármilyen ellenőrzés volna, hogy ki mehet be.


Azonban vannak kis létszámú előadások, ahol a tanárok a gyakorlatokról néha ismerik a diákokat vagy random kérdezgetnek akár, jelenléti van, nem ismernek ezért elkezdenek rólad beszélgetni, netalán a tanár fülébe is jut, stb.

Ha bármmilyen formában kiderül, hogy te nem is ehhez a szakhoz tartozol, akkor jön a kínos beszélgetés és utána űber ciki lesz. Legközelebb meg a tanár simán mondhatja, hogy ki kell fáradni valamint felhívja a kollégák figyelmét is a dologra.


Szóval elviekben lehet, de a gyakorlatban nem igazán van rá példa.

2019. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom az egyetemek előadásait törvényileg bárki látogathatja
2019. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!