Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik emelt érettségi a...

Melyik emelt érettségi a legkönnyebb az alábbiak közül? És melyikhez mennyivel kell többet tanulni, mint a középszinthez? Különtanár nélkül is megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Magyar, történelem vagy biológia?

2019. jan. 17. 10:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy végzős vagyok, szóval kb. 4 hónapom lenne.
2019. jan. 17. 10:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Bioszra járok fakultációra most 12.-től és középszinten.
2019. jan. 17. 10:53
 3/5 anonim válasza:
Egyik sem könnyű, de azt mondják, hogy a magyar a legnehezebb. Én tavaly végeztem, matekból emelteztem, de a magyarból emeltező osztálytársaim mondták, hogy az egy katasztrófa, még memoriter is van. A bioszosok nálunk nem értek végig az anyaggal, a tanáruknak egészségügyi problémája volt, és egy nemtörődöm tanárt kaptak helyettesítőnek, ezért sokan mentek különtanárhoz. De ők azt nyilatkozták, ha rengeteget készülnek rá, akkor is nagyon nehéz, rengeteg tétel van, tán még valami növényfelismerés vagy rendszertani besorolás is van. Én utálom a törit, de ebből a háromból a helyedben azt választanám, bár nem ismerem a tudásodat egyik tárgyból sem. A töriemeltes osztálytársaim szenvedtek legkevesebbet, meg hát azért a források segítenek is.
2019. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarból képtelen lennél fakt nélkül felkészülni.A magántanár se elég.Azt a rengeteg kötelezőt elolvasni,megtanulni hozzá a szakirodalmat ilyen rövid idő alatt nem lehet.

Én töriből ajánlanám,arra reális a négy hónap.

2019. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a töri. Bár ez ember függő.
2019. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!