Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Tanárképző karon...

Az ELTE Tanárképző karon lehet szakot valtani az első félév végén?

Figyelt kérdés
Matematika angol szakpárral járok tanárira, a matekot lehet, hogy átcsrélném történelemre. De nem találok erről információt a honlapon. És a tanulmanyi központot nem akarom zavarni olyasmivel amiben még nem döntöttem 100%-ban.

2019. jan. 18. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Ez olyan, mintha Hosszú Katinka azt mondaná az olimpián, hogy nincs kedve úszni, inkább diszkoszt vetne. Szerinted?
2019. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia hasonlóan vagyok én is sajnos első félévben nem lehet váltani mivel vannak olyan tárgyak amik csak páros illetve páratlan félévben vannak meghirdetve. Ezért hivatalosan csak májusban tudsz leadni kérvényt. Én is Éppen váltani készülök, ha már biztos vagy a döntésedben és tudod melyik szakra akarsz átmenni és át is vesznek akkor érdemes az új szakod pár előadását felvenni a matekosok helyett. Ez akkor ajánlott hogy ha már biztos vagy vagy ha nagyon eleged van a matekból. Vagy esetleg ebben a félévben szabadon választott tárgyakkal szórod tele magad, akkor nem kell a matekot felvenned, krediteketIs gyűjtesz lehet egy jó átlagod, gondolkozhatsz is hogy mire szeretnél váltani. És az eddig megcsinált matek mu is gyűjtesz lehet egy jó átlagod, gondolkozhatsz is hogy mire szeretnél váltani. És az eddig megcsinált Matekos tárgyakat elfogják fogadni szabadon választott van egy ségként. Ha minden igaz, legalábbis nekem azt mondták. Arra figyelj hogy akkor vesznek át az adott szakra ha meglett volna a pontot most szeptemberben. Ha ez nem teljesül akkor javaslom hogy felvételizz újra és mellette csináld, mintha mi se történt volna. Remélem tudtam segíteni, egy Hosszú Katinka (BTK-s). 🧐😃
2019. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi diktáltam az előbb és a program belekeveredett egy kicsit. Szóval az eddigi matekos tanegységeket szabadon választott tárgy nak fogják elfogadni tehát nem menne kárba
2019. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!