Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TÓK elő-alkalmassági...

ELTE-TÓK elő-alkalmassági vizsga? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok, és az ELTE-re szeretnék jelentkezni óvodapedagógiára, amihez egy alkalmassági vizsgát is teljesítenem kell. Szeretném megkérdezni azoktól, akik már voltak ilyenen, hogy van e valakinek tanácsa/tapasztalata amit érdemes megtudni a vizsga előtt?

Az ének alkalmasságin kell tudni szolmizálni is? (Énekkaros vagyok, a hangommal nincsen gond, de én eddig mindent hallás alapján tanultam meg és a szolmizációval akadnak problémáim...) A testi felmérőn mire kell számítani? (bukfenc, kézenállás...stb. ilyenek?)

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!



2019. jan. 19. 15:19
 1/1 anonim válasza:

Szia

Én is most fogok előalkalmassági vizsgára menni. Ez ének résznél kell majd szolmizálni is, a tesi alkalmasságin pedig futás, fekvőtámasz, gimnasztika, labdás feladatok, gerenda és felfüggés van.

2019. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!