Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Felvesznek az Andrássyba ennyi ponttal?

Nagyon be szeretnék kerülni az Andrássy Gyula gimnáziumba reál szakra. Ma írtuk a felvételit és hát kicsit izgultam. Számolgattam és a jegyekből összejön kb. 45-50 pont. A felvételi kb. 30 max 35 pont. Az lenne a kérdésem, hogy kb. 75-80 ponttal be tudok kerülni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Andrássy Gyula Gimnázium, Békéscsaba, felvételi, jegy, pont

jan. 19. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
piccola nevű felhasználó válasza:

A magyarod mennyi pont ?

A matekod mennyi pont ?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont jan. 19. 23:10 Privát üzenet
piccola nevű felhasználó válasza:

Mi az, hogy

"a felvételi kb. 30 max 35 pont" ?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont jan. 19. 23:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy 30-35 pont együtt, mert nekem a kettő együtt max lehet 50 pont (magyar 25, matek 25). Nekem 50-ből kb. 30-35 pontom lesz, jegyekből pedig olyan 45-50 ez így 75-80 pont a 100-ból. Egyébként szerintem a matek olyan 15 pont körül lesz (30 pont a felvételin) a magyar pedig 20 körül (40 pont a felvételin)

# 3/12Időpont jan. 20. 09:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként van itt olyan valaki aki esetleg olyan helyzetben volt/van mint én?

# 4/12Időpont jan. 20. 09:17 Privát üzenet
Hát nem tudom, szerintem várd meg az országos átlagot. Én bioszra szeretnék menni, a matekom 38-41 pont lehet, a magyarom meg kb 46. (Ugye átszámolva ez 42 az 50-ből) Remélem nem számoltam el a pontokat, elég nagy csalódás lenne. De visszatérve az országos átlagból indulnak ki az iskolák, ha alacsonyabb lesz, akkor több esélyed van bekerülni. De szerintem érdeklődj az ottani diákoktól, azzal jársz a legjobban, ők már átélték ezt az egészet, biztos tudnak válaszolni a kérdéseidre. :)

# 5/12Időpont jan. 20. 11:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a választ, ment a zöld kéz. Remélem hogy mindketten bekerülünk, lehet hogy évfolyam társak leszünk. :) Szabad egyébként tudni hogy jegyekből kb. mennyi pontod lesz? Egyébként a tesóm odajár, most 11.-es és szerinte simán felvesznek, remélem hogy igaza van.

# 6/12Időpont jan. 20. 11:12 Privát üzenet
A jegyekből 49 pontom lesz. Nagyon örülnék, ha bekerülnék. Bízom benne, hogy évfolyamtársak leszünk!

# 7/12Időpont jan. 20. 11:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is! Sok sikert :)

# 8/12Időpont jan. 20. 11:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

7.válaszoló írtam privát üzenetet

# 9/12Időpont jan. 20. 11:32 Privát üzenet
Szia. Összesen lesz 30-35 pontod? Úgy értem, a magyar és a matek együtt 35 pont? Tavaly a reál szakra 78.9 ponttól vették fel az oda jelentkezőket. 2017-ben pedig 77.7 ponttól. Ezekben viszont benne van a vitt pontszámuk is ami max 50 pont lehet. Remélem tudtam segíteni.

# 10/12Időpont jan. 22. 14:56 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha felvesznek államilag támogatott levelező képzésre mennyi idő után bírálják el, hogy jogosult vagyok-e továbbra is a támogatásra?
Felvesznek a győri Krúdyba?
Ha elérem az 2019-es előzetes ponthatárt akkor biztos felvesznek?
Tudnátok olyan szakgimnáziumot mondani ahova olyan 3as átlaggal felvesznek? (Ne ilyen informatikai legyen meg ne ilyen ferfi szakok)
Felvesznek ilyen átlaggal az Andrássyba?
Felvesznek az Andrássyba?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!