Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

A Karinthy Frigyes gimnáziumba mennyi esélyem van arra hogy, olyan 72pont körüli írásbeli felvételivel behívnak e szóbelizni? És számít hogy járok előkészítőre a Karinthyba?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szóbeli, felvételi

jan. 19. 21:54  Privát üzenet  

A válaszok
Annyiból számít, hogy ismernek a tanárok de engem tavaly 81 ponttal nem hívtak be szóbelizni. (Amúgymeg a számolt pontjaidnál olyan 5-10 ponttal kevesebb mindig). Karinthy előkészítős voltam én is.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 19. 22:16 Privát üzenet
Az emelt angolra biztos hogy behivnak,az angol,vagy nemet kettanra nem hiszem de egy probat meger

# 2/2Időpont jan. 26. 00:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik a Karinthy Frigyes Gimnáziumba jelentkeznek, nektek összesen hány pontotok van (hozott pont, írásbeli, szóbeli)?
A Karithy Gimnáziumban mennyi volt az össz pontszám, hogy bekerüljek az emelt angolra vagy német kéttanra?
Szerintetek 157 ponttal még felvehetnek a Karinthy emelt angol szakára?
Van esélyem bekerülni a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?
A budapesti Karinthy Frigyes gimi német tagozatára jelentkező nyolcadikosok, ti hány pontot értetek el a központi írásbeli felvételin?
Szerintetek mennyi esélyem van bejutni a Karinthy Frigyes Gimnáziumba a következő eredményekkel? Angol kéttannyelvűbe, emelt angolra és német kéttannyelvűbe jelentkeztem. Kedden...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!