Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elrontottam a központit....

Elrontottam a központit. Felvesznek egyáltalán valahova?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a központi felvételi,és a matek nagyon nehéz volt.Az előző felvételiket gyakorolva mindig 70-80 pont körülire sikerült,tegnap viszont olyan katasztrófa lett a matek,hogy örülök ha 15 pont lesz.A magyar sztem jó,de nem a legjobb.Teljesen el vagyok keseredve,görcsbe van mindenem,tegnap remegtem is nagyon.Hónapok óta erre gyakoroltam,és tessék...Felvesznek egyáltalán így gimnáziumba?Amúgy a jegyeim jók,mind ötösök.(nagy céljaim voltak,de ez most nagyon nagyon szomorúvá és bizonytalanná tett)

Ja és amúgy 8.-os vagyok.


2019. jan. 20. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahova biztosan.
2019. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Valahova biztosan fölvesznek. Egyébként többek közt ezért is érdemes megjelölni olyan helyeket is ahol nem a központi alapján veszik fel az embert. De mostmár mindegy. Ha nem jön össze, lesz pótfelvételi is.
2019. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag mindenki nehéznek érezte a matekot,ami azt jelenti,hogy nem csak neked,hanem a többi gyereknek is hasonlóan rosszabbul sikerült,mint várta.Állítólag ez a nehéz felvételi már azért van,hogy minél több gyereket a szakiskolák felé tereljen.

Egyébként az én fiam is hasonlókat érzett tegnap,aztán kutakodtam a neten és az oktatas.hu-n megtaláltam a vágyott iskola felvételi adatait és megnyugodtam.Igaz,még egy angol szóbeli hátravan,de nem fogja tudni úgy elrontani,hogy ne vegyék fel.

Ott van az iskoláknál a statisztika az elmúlt évekről,hogy hányan jelölték meg elsőnek,abból mennyit vettek fel,hányadik volt a rangsorban,akit utolsóként még felvettek,stb.

Nagy segítség,hogy az ember tisztábban lásson és még akár megváltoztathassa a fejében a sorrendet.

2019. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. jan. 20. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyi ne parázz!!!

Én tavaly mindössze 44 pontot írtam sajnos.Nekem sem sikerült jól a központim,de jó tanuló voltam végig ezért magas pontszámot vittem és a szóbelin is szereztem még pontokat. Ma boldog gimnazista vagyok :) Úgyhogy fel a fejjel!! Nem csak a központi számít!! Van remény! Ne add fel!!!

2019. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez most sokat jelentett.
2019. jan. 21. 09:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam, sokan elrontották, közöttük az én fiam is. Ha tényleg így van, alacsonyabbak lesznek a pontok is, legalábbis én ebben reménykedem. Valahol lesz egy hely számodra is, ne izgulj :)
2019. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jan. 21. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!