Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Történelem-kommunikáció tanárszak nehéznek számít? Nehéz elvégezni?

Összevetve mondjuk a töri-magyar szakpárral melyik áll első helyen?

Keress kérdéseket hasonló témában: tanár

jan. 20. 18:33  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem a kommunikáció könnyebb. Kérdés, hogy egyetem vagy fősuli. Egyetem keményebb, mint a főiskola.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 20. 22:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyetem. A Károlin gondolkozom :)

# 2/2Időpont jan. 20. 22:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Muszáj kommunikáció/média szakot elvégezni, ha újságíró szeretnék lenni?
Melyik egyetemen a legérdemesebb elvégezni a kommunikáció és médiatudomány szakot?
Bfk kommunikacio szak (musorkeszito) erdekelne? Erdekel a media mi hogy mukodik. Erdemes elvegezni? Mennyire nehez valamilyen munkat talalni ezzel kapcsolatban? Es ha valaki...
A Debreceni Egyetem kommunikáció és médiatudomány szakán van szakmai gyakorlat? Ha igen, hány hetes és melyik újságnál vagy rádiónál kell elvégezni? (lehetőleg olyanok írjanak,...
Anglisztika szak mellett lehet kommunikáció- és médiatudományt tanulni a minor program keretein belül? Valamint milyen más nyelvszakot lehet az angol mellett minorban elvégezni?
A kommunikáció és médiatudomány szakot hol érdemes és hol nem érdemes elvégezni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!