Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mi a 3 kedvenc tantárgy...

Nektek mi a 3 kedvenc tantárgyatok és miért?

Figyelt kérdés
Nekem az angol, mert nagyon szeretek angolul beszélni és talán ennek van a legtöbb haszna, a tesi, mert mozogni is nagyon szeretek, és mindenféle sportot űzni hobbiként, illetve a földrajz, mert kisebb koromban nagyon szerettem térképeket nézegetni, és mai napig sokat tudok (főleg az európai) országokról. Nektek mi a listátok?

2019. jan. 21. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

történelem, földrajz kiemelkedően + angol

Mindhárom esetben maga a tárgykör érdekel, nem az / ahogy a középiskolában leadták:( Az első kettő a tanárok miatt is, a harmadik a tanár ellenére:(

2019. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Infó, matek, föci (inkább a gazdaságföldrajzos része), szeretem a reál tantárgyakat mert ezeket ha megérted könnyebben meg is jegyzed. Meg még az angol is jóu
2019. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a rajz és a biológia volt. A rajz azért, mert mindig is szerettem rajzolni, festeni, ez az életem, a biológia meg inkább az állattan miatt.
2020. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!