Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Apáczai: Kedves jelenlegi...

ELTE Apáczai: Kedves jelenlegi/elballagott/vagy leendő (többet tudó) apisok! Rettenetesen örülnék, ha valaki mesélne bőven a szóbeliről. Hogy zajlik? Mit kérdeznek? Stb. Régebbi, ehhez kapcsolódó kérdésem linkje:


2019. jan. 24. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Heló! Sajnálatos, hogy nem válaszoltam eddig, de nem láttam a kérdésedet! :)

Én is idén vagyok 8.-os, és szintén Apáczais szeretnék lenni, biológia szakos. Nekem a szóbeli egy pozitív élmény volt, nagyon kedvesek voltak a tanárok, poénkodtak rengeteget, és ha nem tudtam valamit rávezettek. Egyébként ha jól tudom ők elsősorban nem is a tárgyi tudást nézik, hanem a gondolkodásmódodat, az intellektusodat, hogy mennyire vagy képes önállóan gondolkodni. Én speciál egy olyan tételt húztam kémiából, amit nagyjából még nem is tanultunk az iskolában, de elkezdtek egy kicsit segíteni, rávezetni és a végén már magamtól tudtam a dolgokat. Végül 25/24 pontot értem el szóbelin, jelenleg nagy esélyem van a bekerülésre.

Te hogy állsz az ideiglenes rangsorral? És hogyan sikerült a szóbelid?

2019. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!