Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mechwartosok! Lenne néhány kérdésem az iskoláról. Tudnátok segíteni?

- 76 pontos lett a felvételim, tavalyi évvégi + idei félévi jegyekből 46 pontot viszek. Szerintetek bekerülök?

- Jó a közösség? Szeretitek a sulit?

- Hány lány jár info tagozatra?

- Nehéz a töri? Milyen a tanár?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Mechwart, Debrecen, DSZC, lány

jan. 24. 23:12  Privát üzenet  

A válaszok

Szia én csak egy kérdésre tudom a választ.

Nekem az ismerősöm (fiú, most 10.-es) tavaly azt mondta hogy az egész suliba 31 lány jár :D bár ez tavalyi

Bár az biztos hogy nem könnyű oda bekerülni, nagyon jó suli

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 26. 12:26 Privát üzenet

- Simán bekerülsz.

- A közösség nem rossz, osztályonként eltérő. De például nálunk végig nagyon szar volt az osztályközösség.

Így ötödévesként visszanézve jó suli, szerettem idejárni infóra.

- kb 21-22 lány van infón

- Gondolom Major-ra gondolsz töri tanár alatt. Nem olyan nehéz szerintem, meg néha jófej is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 26. 21:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Sokat segítettetek!

# 3/3Időpont jan. 27. 00:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
DEBRECENI MECHWARTOSOK! Nektek mennyi pontotok volt tavaly a felvételin és hányas átlagotok volt? Én most abból a tantárgyakból amiből kell 49 pontom lesz. És kb olyan 78 pontos...
A váci Király Endre iskoláról kérnék néhány infót. Milyen átlaggal érdemes oda jelentkezni szállítmányozás szakra? Mennyire erős iskolának tartjátok?
Budapestre költözünk néhány hónap múlva, a kisfiam akkor lesz elsős általánosban. Mondanátok jó sulikat?
Megéri gyógytornásznak tanulni? Lenne néhány kérdésem lentebb.
ELTE portugál szakra járó/ ott végzett tudna válaszolni néhány kérdésemre?
Budapesi Gazdasági Egyetem- Külkereskedelmi Karról írnátok néhány dolgot? BGE KKK

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!