Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 39-40 ponttal behívnak szóbeli...

39-40 ponttal behívnak szóbelizni a Sashegyi Arany János Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Titeket hány ponntal hívtak be szóbelizni, hány ponttal vettek fel?

2019. jan. 25. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Tavaly 44 et irtam be se hívtak szóbelizni. Ez a szomorú valóság. Sztem nèzz valami szakgimit magadnak.
2019. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát figyi, ott tanul a tesóm is, ez lehet valamit “befolyásol”. Ja és a szakgimi azért erős túlzás. Meg ebben az évben nagyon nehéz volt a felvételi, igy lehet lemennek az átlágok úgymond. Meglátjuk mi lesz ;)
2019. jan. 25. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg.Èn csak leirtam tavaly mi volt.Lehet neked szerencsèd lesz.
2019. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenki a csodát várja? Szerintem nem mennek le a ponthatárok, mert lehet, h a matek nehezebb volt egy picit, de a magyar mindenkinek jól sikerült. Legalábbis az én környezetemben. Szerintem összességében max 1 - 1,5 ponttal lesz alacsonyabb az országos átlag és ez nem fogja nagyon erősen befolyásolni a szóbeli behívási ponthatárokat.

Ennek ellenére azt gondolom, próbáld meg a vágyott sulit első helyen, de keress más opciókat is, alacsonyabb pontokkal.

2019. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Senki nem vár csodákat hidd el ;)) Egyébként meg nem csak a matek volt nehéz. Nem azt mondom hogy a magyar nehéz volt, de azért a tavalyi az jóóóval egyszerűbb volt. És természetesen kerestem alternatív sulikat, persze azért reménykedek hogy sikerül.

Azért köszönöm hogy ilyen kedvesen mondtad el ;)

2019. jan. 26. 22:04
 6/11 anonim válasza:

[link]

Talán ide felveszik a kérdezőt de, arra számitson hogy _nagyon_ súlyos esetek lesznek az osztály"társai". (Tapasztalat)

2019. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy hány pontot írtál? Ja és a lealacsonyításból nem kérek kösz ;)
2019. jan. 31. 00:15
 8/11 anonim válasza:
100%
Szia, 44 pontos lett a központim, nagyon durván elrontottam, de behivtak szóbelire, én holnap megyek.
2020. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zsupla válasza:
És felvettek? Mi idén próbáljuk!
2021. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudom már nem téma de azért elmondom, én úgy tudom, hogy az aranyban mindegy hogy mit írtál behívnak szóbelire
2022. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!